نکات مهم در انتخاب صندلی آرایشگاهی

صندلی آرایشگاهی

یکی از بهترین و خوشایندترین اوقات زنان و مردان «به ویژه زنان» در آرایشگاه‌ها و روی صندلی آرایشگاهی سپری می‌شود. این نوع از تجهیزات آرایشگاهی می‌تواند در چشم برخی مصرف‌کنندگان بسیار عادی به نظر برسد و به ظاهر و نوع آن اهمیت ندهند.

در مورد برخی هم برعکس این موضوع وجود دارد و توجه بسزایی روی تجهیزات یک آرایشگاه دارند. به قدری که ممکن است روی انتخاب آن‌ها در مورد آرایشگاه برای اصلاح، آرایش مو و دیگر خدمات آرایشگاهی تاثیر بگذارد. از طرفی هم می‌توان گفت که بیشترین کاربرد صندلی‌های آرایشگاهی برای آرایشگران است.

با این وجود صندلی‌های یک آرایشگاه مناسب چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟ اصلا چرا این نوع صندلی‌ها اهمیت دارند؟ اگر شما هم به دنبال جواب اینگونه سوالات هستید پیشنهاد می‌کنم این مقاله را از دست ندهید.

صندلی آرایشگاهی چیست؟

یکی از پرکاربردترین تجهیزات در یک آرایشگاه، صندلی آرایشگری است که مدل‌های مختلفی دارد. این انواع مختلف مانند بسیاری از صندلی‌های تجهیزی دیگر ویژگی‌های مخصوص به خود را دارد. این تنوع در ساخت و خواص صندلی آرایشگاه با به وجود آمدن خدمات مختلف زیبایی رشد کرد و به مرحله تولید رسید.

صندلی‌های آرایشگری در مدل‌های سرشور، صندلی کوتاهی مو، صندلی اصلاح مو کودک، جک پدالی و صندلی برقی داخل بازار وجود دارند. در میان این مدل‌ها تنها وجه مشابه استاندارد بودن سطح راحتی است که باید احساس راحتی را به خوبی به مشتریان انتقال دهد.

 

صندلی مناسب می‌تواند در کیفیت انجام کار آرایشگر تاثیرگذار باشد

صندلی مناسب می‌تواند در کیفیت انجام کار آرایشگر تاثیرگذار باشد

 

صندلی آرایشگاهی چه مدل‌هایی دارد؟

با توجه مصرف صنف‌های مختلف آرایشگری از آرایشگاه زنانه گرفته تا آرایشگاه کودکان یا آقایان مدل‌های مختلفی هم در بازار فروش صندلی‌های آرایشگری عرضه می‌شود. در ادامه به چند مدل از این صندلی‌ها اشاره خواهیم کرد.

صندلی میکاپ

یکی از صندلی آرایشگاهی زنانه که در اشکال و مدل‌های مختلفی به بازار عرضه می‌شود. بیشتر این صندلی‌ها با رویه چرمی ساخته می‌شوند و قابلیت تنظیم ارتفاع را نیز به همراه دارند. در اصل صندلی‌ پدالی آرایشگاه، صندلی طرح برقی، صندلی برقی آرایشگاه و صندلی VIP از زیر مجموعه‌های این نوع هستند که در ادامه به آن می‌پردازیم.

صندلی برقی

یکی از معروف‌ترین صندلی‌های مخصوص آرایشگاه صندلی برقی است. این نوع صندلی بیشتر در سالن‌های زنانه مورد استفاده قرار می‌گیرد. ویژگی‌های چرخش و کنترل در این صندلی به شکل برقی صورت می‌گیرد. علاوه بر این تنطیمات ارتفاع در این صندلی به شکل بسیار راحت در دسترس آرایشگر هست و کار را بسیار راحت می‌کند. برای بسیاری از آرایشگران حرفه‌ای و سالن دار داشتن این مدل صندلی می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد.

صندلی آرایشگری کلاسیک

صندلی آرایشگری کلاسیک

صندلی VIP آرایشگاهی

این نوع صندلی‌های نوعی از صندلی‌های برقی به شمار می‌روند که بیشتر آن‌ها قابلیت چرخش 360 درجه را به همراه دارد. این صندلی مدل‌های مختلفی دارد مثل مدل پایه پنج‌پر چرخشی و ثابت.

چگونه می‌توان صندلی آرایشگاهی مناسب را خریداری کرد؟

همانطور که در ابتدا اشاره شد آرایشگاه علاوه بر محل اصلاح و آرایش می‌تواند محلی باشد که بسیاری برای لذت بردن از محیط و تفریح به آن مراجعه می‌کنند. از این جهت داشتن تجهیزات مناسب جهت داشتن محیط دلخواه مشتری از اصول مهم در کسب و کار آرایشگری محسوب می‌شود. از این جهت ما مرکزی را به شما معرفی می‌کنیم که با مراجه به آن می‌توانید خرید آنلاین صندلی آرایشگاهی را به بهترین شکل انجام دهید.

این مجموعه که مدیران صنعت نام دارد می‌تواند به راحتی مدل‌های مختلف صندلی‌ با بهترین قیمت صندلی آرایشگاهی را در اختیار شما قرار دهد.

 

فضای آرایشگاهی مجهز به صندلی پدالی آرایشگاه

فضای آرایشگاهی مجهز به صندلی پدالی آرایشگاه

سخن پایانی

با وجود مدل‌ها و امکانات مدرنی که روز بروز به تعداد آن در تجهیزات و صندلی آرایشگاهی اضافه می‌شود، می‌توان گفت که در دست داشتن اطلاعات مفید می‌تواند ما را به بهترین نتیجه برساند. همانطور که اشاره شد انتخاب مرکز مطمئن هم از شروط اساسی در تجهیز کردن محل آرایشگاه شناخته می‌شود. از این جهت ما به شما فروشگاه مدیران صنعت را معرفی کردیم که سال‌ها تجربه را در این زمینه به همراه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

با توجه به نوسان قیمت ارز و افزایش مکرر قیمت قطعات لطفا برای خرید با شماره پشتیبانی فروش تماس بگیرید

09307360731

پشتیبانی فروش

×