انتخاب میز کارمندی متناسب با سلیقه شما

میز کارمندی

یکی از تجهیزات کاربردی در هر اداره یا شرکتی مربوط به میز اداری می‌شود. این میزها در کنار صندلی کارمندی از مکمل‌های مبلمان اداری مرتبط با کارکنان است. این وسیله کاربردی چه مزایا یا معایبی می‌تواند داشته باشد؟ چگونه می‌توان کاربردی‌ترین و بصرفه‌ترین میز کارمندان یک کسب و کار را تهیه کرد؟

با توجه اینکه کارمندان ساعت‌های طولانی را پشت این میز و صندلی‌ها به سر می‌برند در این مقاله قصد داریم تا برای علاقه‌مندان و افرادی که قصد تجهیز با میز کارمندی ارزان دارند به پاسخ پرسش‌هایی که در حول موضوع میز‌های کارمندی وجود دارد بپردازیم. پیشنهاد می‌کنیم با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

میز کارمندی چیست و چه کاربردی دارد؟

برای بسیاری از تجیهزات اداری تعاریف ساده و ملموسی وجود دارد، مثل میز کارمندان. این میزها به استفاده کارمندی و استانداردهای ساختی که دارند به میز کارمند معروف هستند. در ادامه به دو مورد از این استانداردها اشاره خواهیم کرد.

میزهای کارمندی پر فروش

ابعاد ساخت میزهای کارمندی

یکی از وجه‌هایی که این نوع میزها را از بقیه مدل‌ها جدا می‌کند ابعاد کوچک و به اصطلاح جمع و جور میزهای کارمندی است. این موضوع می‌تواند به کاهش قیمت انواع میز کارمندی کمک بسیاری کند. از آنجایی که در یک کسب و کار ممکن است چندین میز کارمندی تهیه و در کنار هم مستقر شوند این استاندارد می‌تواند در بحث تجهیز کسب و کار مفید واقع شود.

طراحی ساده و شیک

پردازش و نوع ساختی که روی این میزها انجام می‌شود به دور از تجمل گرایی و پیچیدگی است. این موضوع می‌تواند در دید برخی خوشایند و برای برخی برعکس این موضوع باشد. از هر جهت که به موضوع نگاه کنیم می توان گفت که طراحی این میزها در شکل گیری فضای اداری یک کسب و کار می‌تواند بسیار مهم باشد. تنوع در ساخت برای هر نیاز و تقاضایی این موضوع را برطرف کرده است.

میزهای کارمندی می‌توانند متناسب با هر شغلی متفاوت باشند

میزهای کارمندی می‌توانند متناسب با هر شغلی متفاوت باشند

شباهت یا تفاوت میزهای کارمندی و اداری در چیست؟

یکی از اشکلاتی که برخی مصرف‌کنندگان یا حتی برخی فروشندگان در رابطه با میز کارمندی به آن مرتکب می‌شوند، اشتباه شناختی است. بسیاری از افراد میزهای کارمندی و اداری را یکی می‌دانند. در دید موشکافانه‌تر باید گفت که قیمت میزهای کارمندی به دو دلیلی که در بالا به آن اشاره شد از میزهای اداری پایین‌تر است.

در پیرو دو موردی که به آن اشاره شد می‌توان گفت که هزینه تعمیر و نگهداری میزهای کارمندی هم نسبت به میزهای اداری کمتر است. درک این مباحث می‌تواند در خرید میز کارمندی مناسب به افراد کمک کند.

ویژگی میز کارمندی مناسب را بشناسید

مانند بسیاری از مبلمان اداری می‌توان گفت که میزهای کارمندی هم می‌توانند ویژگی‌های مختص به خود را داشته باشند. این ویژگی‌های در کیفیت امور کارمندان می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد. در ادامه به برخی از این ویژگی‌ها اشاره خواهیم کرد.

تناسب با محیط

همانطور که در بالا هم به آن اشاره کردیم انتخاب میز کارمندی مناسب باید به نسبت ابعاد صورت بگیرد. برای محیط‌های کوچک اداری استفاده از میزهای کارمندی بسیار بهتر از مدل‌های دیگر است. از این جهت که فضای کمتری را اشغال می‌کنند و فضای مناسب را ایجاد می‌کنند.

تجهیزات مناسب

با وجود سادگی در ساخت میزهای کارمندی نباید از کیفیت و کاربردی بودن آن صرف نشر کرد. بسیاری از کارمندان و کارکنان برای اسناد، اوراق و حتی وسایل شخصی خود نیازمند جا هستند. این نیاز را می‌تواند کشوی مناسب در ساخت این نوع میزها به خوبی برطرف کند. گاهی در یک طرف میز و گاهی در دو طرف میزهای کارمندی این نوه کشوها دیده می‌شوند. این تجهیزات در حفظ نظم محیط بسیار اثربخش است.

نمونه‌ای از میز کارمندی با تجهیزات و جای مناسب

نمونه‌ای از میز کارمندی با تجهیزات و جای مناسب

جنس مناسب

به دور از هر مسئله نوع متریال ساخت میز مخصوص کارمندی بسیار مهم است. هر چقدر هم مسئله بودجه در میان باشد، نباید از مبحث کیفیت صرف نظر کرد. کیفیت چوب و متریالی که این میزها با آن ساخته می‌شود. این روزها چوب MDF از مرسوم‌ترین مصالح ساخت در میز کارمندان به شمار می‌رود. این چوب در صورت داشتن کیفیت مناسب می‌تواند وزن را به خوبی تحمل کند و دوام بالایی داشته باشد.

پیشنهاد می کنیم مقاله راهنمای خرید بهترین مبلمان اداری را مطالعه کنید.

طراحی ساخت

با وجود درخواست بسیاری از مصرف‌کنندگان برای میزهای ساده و ارزان، نمی‌توان از خواسته عده‌ای دیگر که به دنبال میزهای کارمندی با طرح‌هایی ترکیبی و متفاوت هستند چشم‌پوشی کرد. بسیاری از افراد دکوراسیون‌های متفاوت و به اصطلاح دیزاین خاصی را برای محیط کار خود در نظر می‌گیرند و در این راستا نیازمند میزهایی هستند که با طراحی داخلی آن‌ها متناسب باشد. از این جهت زیبایی و طرح‌های مناسب در ساخت میز کارمندی دارای اهمیت است.

ورن متناسب

با وجود تمامی مواردی در مورد ویژگی‌های میز کارمندی به آن اشاره شد، می‌توان گفت که متریال ساخت ربطی به وزن زیاد میز ندارد. باید این را در نظر گرفت که برخی از جزئیات و مواد سازنده می‌توانند در وزن کلی تاثیر بگذارند، ولی این دلیل به دوام و کیفیت بالای محصول نیست.

میز‌های کارمندی باید جای کافی برای اجزای کامپیوتر داشته باشند

میز‌های کارمندی باید جای کافی برای اجزای کامپیوتر داشته باشند

چگونه می‌توان میز متناسب با کارمندان را تهیه کرد؟

یکی مواردی که می‌تواند در سرعت و کیفیت تجهیز به افراد کمک کند، انتخاب محل درست برای خرید میز مخصوص کارمندی است.  چرا که به ویژه در مبحث جنس مناسب و بسیار موارد دیگر که به آن اشاره شد می‌تواند اثر بسیار زیادی بگذارد. گروه تولید و فروش مدیران صنعت می‌تواند محصولات با کیفیت را با مناسب‌ترین قیمت در اختیار مشتریان خود بگذارد. این مجموعه با سال‌ها تجربه در زمینه تولید و فروش مبلمان اداری در اصفهان رضایت مشتریان بسیاری  را در کارنامه خود دارد.

سخن پایانی

با وجود مراکز متعدد و تجهیزات اداری مختلف مثل میز کارمندی می‌توان گفت که داشتن اطلاعات قبلی می‌تواند در خرید مبلمان اداری مثبت واقع شود. در این مقاله سعی بر این داشتیم که با در اختیار گذاشتن اطلاعت و مرجع مناسب، شما را در زمینه خرید اینگونه تجهیزات کمک کنیم.

صندلی کارمندی در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

با توجه به نوسان قیمت ارز و افزایش مکرر قیمت قطعات لطفا برای خرید با شماره پشتیبانی فروش تماس بگیرید

09307360731

پشتیبانی فروش

×